Залишити заявку

В даний час ми проводимо на сайті технічні роботи та продовжуємо працювати над вашими проектами.
Ми на зв'язку!

SEO консультація – затребувана послуга серед власників бізнесу і топ-менеджменту для ухвалення рішення про подальший розвиток і знаходження точок зростання. Корисно це і при виникненні проблем та питань, які вимагають незалежної думки фахівця у сфері інтернет-маркетингу.

Коли потрібна seo консультація?
Консультація seo фахівця складається із загального аналізу ситуації, вивчення аналітики та даних про проєкт і, за необхідності, конкурентів. Тому при замовленні цієї послуги може знадобитися попередній час на підготовку відповіді по поставленому питанню.
Як правило, консультація буде акутальною в таких ситуаціях:

Розробка сайту і структури

Сео консультація допоможе розробити основні розділи сайту, які повинні обов’язково бути на сайті конкретної ніші і відповідати SEO нормам. Чим раніше це буде реалізовано, тим менше витрат на доопрацювання сайту в майбутньому буде необхідно.

Аналіз поточної ситуації сайту та шляхи поліпшення стратегії
Консультація seo фахівця розкриє ситуацію з боку практичного досвіду реалізації маркетингових ідей і планів. Спілкування допоможе побачити факти розвитку проєкту в інтернеті, слабкі та сильні сторони, проаналізувати семантичне ядро, а також помилки сайту і юзабіліті. Може також бути проаналізована вся воронка продажів і шлях клієнта на сайті, щоб виявити де сайт втрачає клієнта.

Необхідно перевірити роботу ваших сео фахівців
Консультація з seo оптимізації сайту – це ще й моніторинг дій інших команд, зіставлення виконаних робіт із заявленим обсягом і дотримання стратегії розвитку.

Інше питання щодо SEO
Всі питання, які стосуються розвитку і зростання проєкту на будь-якому з його етапів буде прийнято і розглянуто нашими фахівцями. У разі необхідності ми залучимо технічного фахівця для оцінки завдання.

Seo консалтинг
У разі відсутності потрібного seo фахівця в штаті команди і необхідності отримати рішення свого питання. Це є вигідним рішенням, оскільки наші фахівці працюють з багатьма нішами в різних країнах, і ви отримуєте цінний досвід, який вже пройшов перевірку на реальних проєктах.

Хто приходить до нас на консультацію?
Власники бізнесу та сайту

Керуючі та директори

Маркетологи

Які питання ми зможемо вирішити на консультації?

1.Перевірити якість SEO робіт на сайті
Періодичний моніторинг і аналіз проведених робіт покращує результативність команди. Актуально це буде як при зміні підрядника, так і при виникненні питань, де може знадобитися вузькопрофільний фахівець.
2 Зрозуміти чи потрібно проєкту SEO
Корисною буде SEO консультація і під час пошуку інструментів маркетингу. Ми не приховуємо, що SEO підходить не для всіх. Залежно від ніші та представленого продукту, можуть знадобитися інші способи просування, про що краще дізнатися до початку робіт, на основі об’єктивної оцінки. Це заощадить час і гроші власника бізнесу.
3. Допомогти розробити стратегію просування
Консультація seo фахівця допоможе побачити ситуацію з боку практичного досвіду і реальних досліджень реалізації маркетингових ідей і планів на інших проєктах. Такі стратегії будуть близькі до можливостей, спрогнозовані за часом і бюджетом.
4. Знайти причину різкого падіння позицій
Консультації з сео просування можуть виявити прогалини і проблеми, що виникли з сайтом, які призвели до погіршення позицій сайту в пошуковій видачі. Це можуть бути як технічні причини, так і порушення алгоритмів, зокрема накладення фільтрів.

5. Побачити, що заважає зростанню сайту
Коли виконуються необхідні дії, а зростання сайту відбувається повільно – це сигнал до того, що є чинники, які гальмують цей процес. Усі вони піддаються виправленню. Все що необхідно – замовити консультацію у сео фахівця.
6. Написати стратегію просування для нового сайту
З самого першого дня запуску сайту важливо вибудувати правильний рух розвитку проекту. Помилки, яких припустилися на самому початку, можуть істотно зіпсувати видимість сайту в інтернеті навіть під час проведених робіт.

FAQ
1. Як проходить консультація з seo оптимізації
Онлайн консультація проходить у Zoom або зручному месенджері. Ви заздалегідь залишаєте заявку, наш менеджер робить попередній аналіз і озвучує вартість. Далі завдання надходить у роботу і потім ми призначаємо час проведення консультації. Під час спілкування з фахівцем, ви можете ставити уточнювальні запитання щодо завдання, за яким проводиться консультація. Час проведення однієї консультації – 30 хвилин.
2. Скільки коштує консультація сео фахівця
Вартість консультації сео фахівця залежить від терміновості та обсягу питання. У середньому ціна консультації – 50 уе.
3. що робити після консультації
Вирішення питання може бути реалізовано вашою командою за нашими рекомендаціями. Якщо у вас у штаті немає потрібного фахівця, ми зможемо підключити нашого.