Написати мені

В даний час ми проводимо на сайті технічні роботи та продовжуємо працювати над вашими проектами.
Ми на зв'язку!

Перетворення макета з Figma в HTML — це процес, при якому дизайнерський макет перетворюється у повноцінний код для веб-сайту. Основне завдання тут — максимально точно перенести всі елементи дизайну в код, забезпечивши при цьому коректне функціонування та гарний вигляд на будь-якому пристрої.

HTML верстка з Figma

Коли необхідна HTML верстка з Figma?

HTML верстка необхідна, якщо розроблений макет в Figma ще не перетворений у веб-сторінку. Це дозволяє ефективно втілити дизайн та створити сучасний веб-ресурс, здатний успішно просувати бізнес та залучати клієнтів.

Як ми це робимо?

Спочатку я ретельно вивчаю макет у Figma, визначаю особливості дизайну, щоб точно відобразити його у веб-форматі. Потім створюється чітке технічне завдання, згідно з яким виконується HTML верстка та інтеграція дизайну в код.

Для кого?

Послуга HTML верстки з Figma насамперед призначена для дизайнерів, розробників та власників бізнесу, які хочуть максимально точно відтворити дизайн свого сайту в коді.

Що входить у роботу:

Основні особливості HTML верстки з Figma:

  1. Точне відтворення дизайну. Ми точно переносимо макет у вигляд повноцінного сайту і зберігаємо всі елементи, кольори і шрифти. Тому важливо на верстку віддати повністю перевірений макет зі зручною картою подорожі клієнта, зрозумілою взаємодією та найголовніше змістом, який закладений в майбутній сайт. Сайт повинен продавати? Тоді потрібно прокласти чіткий маршрту до конверсії. Необхідно на макеті чітко продумати можливі шляхи взаємодії клієнта з сайтом, утримуючись від пустих блоків та екранів, незручних кнопок зв’язку, маленьких шрифтів і т.д.
  2. Семантичний HTML-код. Код повинен бути чистим, оптимізованим та використовувати правильну структуру, щоб сайт був зрозумілим для пошукових систем. Це важливо для просування і це є однією з вимог у технічних завданнях.
  3. Респонсивний дизайн. Важливе правило, завдяки якому сайт буде коректно відображатись на всіх пристроях. Необхідно подбати про це вже під час свторення макету.
  4. Функціональні інтерактивні елементи. У Figma можна створювати макети із вбудованими формами, кнопками та іншими інтерактивними елементами, які повинні працювати в кінцевій версії сайту. Важливо чітко відзначити роль кожного елементу для розробника.
  5. Оптимізація завантаження. Чи готову ви чекати поки завантажиться сайт, на якому ви тільки що хотіли витратити гроші? Впевнені, лише в межах декількох секунд. З вашим сайтом буде так само, адже ніхто не любить довго чекати. Користувачі повинні відразу мати можливість заповнювати форми, дзвонити чи отримувати інформацію.
  6. Тестування. Сайт має коректно працювати на різних пристроях і браузерах, тому важливо все відтестувати та бути в готовності внести правки.

Відповіді на поширені питання

Які вимоги до макету?
Дизайнерський макет повинен бути  структурованим та організованим. Подібно до архітектурних креслень майбутнього будинку, все повинно бути логічно розташоване за “шарами” та секціями. Важливо також передбачити, як сайт відображатиметься на різних пристроях – комп’ютерах, планшетах, смартфонах. Для цього в макеті використовується спеціальна сітка, стандартизовані шрифти та кольори, які будуть коректно відтворюватися всюди.

Перш ніж розпочати кодування, макет затверджується клієнтом. Якщо виявляться певні помилки чи недоліки, ми або відправляємо макет на доопрацювання дизайнеру, або після узгодження з клієнтом вносимо необхідні виправлення самостійно.

Як забезпечується швидке завантаження сторінок?
Сьогодні люди не люблять довго чекати, особливо коди це стосується завантаження сторінки, яка повинна бути готовою прийняти замовлення або заявку. Тому ми приділяємо особливу увагу прискоренню роботи сайту. Насамперед, оптимізуємо програмний код, видаляючи всі зайві елементи, які можуть сповільнювати завантаження. Крім того, ми застосовуємо передові технології кешування і надійні хостинг-рішення, що пришвидшують реакцію сайту на запити користувачів. Це допоможе втримувати відвідувачів та збільшити конверсію.

Чи можливі додаткові правки в макеті під час верстки?
Так, ми можемо виконати коригування макета, щоб дизайн відповідав веб-стандартам і забезпечувався найкращий користувацький досвід. Проте всі додаткові правки узгоджуються та оцінюються окремо. В даному разі слід враховувати і те, що швидкість верстки сайту також може збільшитись.