Написати мені

В даний час ми проводимо на сайті технічні роботи та продовжуємо працювати над вашими проектами.
Ми на зв'язку!

SEO аудит сайту

Необхідна діагностика сайту і представленості бізнесу в інтернеті. Сео аудит сайту проводять наші фахівці, для того щоб дізнатися технічний стан сайту, рівень унікальності контенту і відповідність його запитам користувачів. Під час цього дослідження оцінюється зручність сайту для користувача і логічність ланцюжка продажів, по якому повинен рухатися відвідувач, якщо є така мета. Наприклад, виявити помилки оформлення замовлення або побачити потенціал товарів, які користуються попитом на ринку, але не просуваються, допоможе сео аудит інтернет-магазину. Ціна на нього в рази нижча за помилки, які можуть призвести до упущеної вигоди.

Коли сео аудит необхідний?

1. Під час прийняття сайту в роботу.

Перед тим, як узяти проєкт у роботу, ми досліджуємо сайт на рівень відповідності сайту заявленій тематиці та ніші загалом. Крім того, технічний seo аудит сайту дає змогу виявити помилки, які в майбутньому гальмуватимуть весь процес і не дадуть змоги пошуковій системі пропустити сайт на високі позиції. Також, для того щоб скласти детальний план розвитку проєкту, потрібно отримати дані як про проєкт, так і про конкурентів. Це все допоможе зробити якісний сео аудит. Київ, як і інші міста України надають можливості для розвитку бізнесу. Тому, щоб якісно представити свій проєкт на локальному онлайн просторі, потрібно виправити всі помилки сайту.

2. Перевірити якість роботи сео команди.

Якщо ваш сайт зараз перебуває в роботі в іншій компанії, наш незалежний погляд і оцінка допоможуть виявити нові точки зростання і проаналізувати відповідність виконаної роботи заявленій. Після створення сайту

Після того, як команда розробників створила сайт, необхідно перевірити його на відповідність SEO нормам, що дасть можливість у майбутньому його просувати, якщо є така необхідність. Також це допоможе знайти недоробки та промахи, які легше усунути до повноцінного запуску сайту, поки є зв’язок з усіма, хто причетний до створення сайту. Перевірка сайту на seo помилки – етап, який не можна пропустити.

3. Перед створенням сайту

Один із цікавих етапів, який допомагає заощадити час і ресурси під час розробки сайту. На підставі аудиту ніші та конкурентів ми складаємо структуру сайту, яка повинна бути, якщо є бажання в майбутньому займати ТОП позиції в Гугл. Адже, семантичне ядро – це перше, що повинно бути сформовано до початку робіт із сайтом.

Що входить до СЕО аудиту? Під час проведення діагностики сайту ми аналізуємо:

Структуру сайту
Зручність і логічність користувача
Контент
Ключові слова
Конкурентів
Посилальний профіль
Аналітику та метрики
Помилки в коді сайту
Швидкість і технічну основу
Доступність сайту для індексації

Чому необхідно провести аудит?

Практично всі сайти, які ми беремо в роботу, потребують доопрацювань, оскільки мають низку технічних/контентних/юзабіліті проблем. Це пов’язано з тим, що компанії, які розробляють сайти, не враховують seo і конверсійні фактори під час побудови сайту. Структура сайту може не відповідати заявленим напрямкам просування, а то й зовсім не містити потрібних сторінок. Все це необхідно, щоб тримати максимально під контролем фактори, які впливають на зростання сайту в позиціях. Такий сео аналіз сайту замовити досить просто. Залиште заявку, і ми розповімо всі можливі варіанти співпраці.

Як відбувається аудит сайту і що клієнт отримує?
Клієнт отримає залежно від обраного пакета повний список рекомендацій у вигляді технічних завдань для фахівців. Це може бути як завдання для розробника, так і для дизайнера, контент-менеджера, маркетолога, а іноді й власника бізнесу, щоб чітко скласти стратегію успішного сео просування. Перед тим, як замовити seo аудит сайту важливо визначитися і з тим, що відбуватиметься після отримання результатів. Адже фактично цей документ – один із важелів розвитку бізнесу.

Що ми робимо під час SEO аудиту?

Аналіз – проводимо вивчення позицій, дивимося, наскільки добре сайт ранжується, яка ситуація відбувається в ніші та що роблять конкуренти.
Збір семантики – збираємо максимально широку семантику, поділяємо на групи і підгрупи.
Розробка сео стратегії – складаємо детальне тз на контент план.
Технічний аудит – перевіряємо сайт на помилки, дублі, вихідні посилання, оптимізацію фільтрів і пагінацію.
Юзабіліті аудит – збираємо основні проблеми, які можуть виникнути у потенційного клієнта під час купівлі, заповнення заявки та його шляху до цих процесів. Зокрема у вигляді відгуків зворотного зв’язку, перелінковки, вкладеності.
Аналіз контенту – дивимося на унікальність контенту, входження ключових слів, чи немає переспаму і чи вирішує наповнення сайту запит відвідувача.

Основні етапи SEO аудиту

Пошук технічних помилок сайту
Вивчення аналітики
Дослідження сайту за допомогою наших внутрішніх інструментів
Аналіз конкурентів і ніші
Аналіз ключових слів
Дослідження UX сигналів на сайті
Складання технічних завдань
Презентація клієнту
Відповіді на запитання
За необхідності допомога в реалізації

На початку співпраці просування сайту, аудит входить у вартість просування і проводиться залежно від обраного пакета. Сео аналіз сайту замовити можна, залишивши заявку на сайті і після того, як ми визначимо його цілі – запропонуємо найкраще рішення.

Якщо ви хочете замовити аудит, як окрему послугу, ми підготували різні варіанти залежно від завдань і масштабів проєкту. Також, виходячи зі стадії розвитку проєкту, проводиться спеціальний seo аудит сайту. Вартість у такому разі визначається подальшими діями і при просуванні сайту нашою командою, проводиться безкоштовно.

Чому SEO аудит входить у наші пакети просування сайтів?

Беручи в роботу проєкт, ми хочемо, щоб замовник залишився задоволений нашою співпрацею. Для цього, необхідно якісно підготувати базу для просування. Тому в усі наші пакети просування сайтів вже включені різні види SEO аудитів. Буквально відразу ж, у перший місяць ми пишемо технічне завдання для розробників після проведення технічного аудиту, завдання копірайтерам після проведення аналізу контенту. У разі, якщо на сайті вже проводилися будь-які роботи, ми все одно проводимо таку послугу, як seo перевірка сайту. Ціна залежить від кількості сторінок і подальших робіт.

Кожен замовник отримує цілий список чітких рекомендацій і керівництв до дії. Кожну помилку, яку ми знаходимо – детально описуємо, а головне пишемо можливий варіант її вирішення, що робить наші звіти корисним інструментом на шляху до просування сайту в лідерські позиції своєї ніші. Сео аудит недорого існує, якщо проводити його в комплексі з самим просуванням. Таким чином ваш бізнес отримує відразу план дій.

Фактично, seo аудит – це зріз усіх даних про бізнес в інтернеті. Отримана інформація може в рази відрізнятися від ситуації в офлайн просторі, відкриваючи нові горизонти для розвитку і визначаючи реальну стартову точку. У такому разі потрібно якісно поставитися до результатів, які дасть сео аналіз сайту. Ціна послуги може бути сформована окремо або входити у вартість просування. У будь-якому разі, це витрати, які допоможуть збільшити прибуток вашого бізнесу.