Залишити заявку

В даний час ми проводимо на сайті технічні роботи та продовжуємо працювати над вашими проектами.
Ми на зв'язку!

Що таке крауд маркетинг для seo?

Кожен сайт має свою унікальну кількість посилань, яка збільшується під час просування завдяки стратегії отримання посилань з інших інтернет-ресурсів. Лінки можуть надходити з різноманітних джерел, таких як новинні портали, оглядові майданчики, тематичні сайти і форуми. Саме останнім займається краудмаркетинг. Лінкбілдінг створює загальну концепцію роботи та співпрацю з сайтами, а крауд – ефективний спосіб залучення посилального трафіку через залучення користувачів та їхню участь в обговореннях, коментарях, обміні досвідом на форумах та інших спільнотах з активною аудиторією. Такі взаємодії створюють органічні посилання і сприяють збільшенню авторитетності та довіри до сайту.

Робота з крауд посиланнями

Краудмаркетинг – це потужний інструмент, який за правильного використання може значно посилити вашу стратегію комплексного просування бізнесу в інтернеті. Він сприяє збільшенню цільового трафіку на сайт, а також підвищенню впізнаваності бренду в онлайн-просторі. Живе спілкування з цільовою аудиторією, надання цінних рекомендацій і порад – це цінний ресурс, який створює унікальні можливості для бізнесу. Крауд просування дає змогу природним чином взаємодіяти з користувацькою спільнотою на тематичних майданчиках, форумах, соціальних мережах та інших онлайн-ресурсах. Саме там і проставляються крауд-посилання для просування в контексті спілкування. Акуратне використання цього інструменту підсилює стратегію всього лінкбілдингу.

Помилки під час роботи

Краудмаркетинг, як і будь-який інший інструмент просування, має свої особливості та потенційні ризики. Неправильне використання, включно з неякісним формуванням посилань, може призвести до негативних наслідків, таких як низький відсоток індексації та погане сприйняття пошуковими системами. Використання сумнівних практик або звернення до компаній, які займаються тільки продажем лінків без знання загальної стратегії просування і розподілу посилальної маси – можуть звести всі зусилля до нуля.

Крім цього, необхідно розуміти, що створення посилань на спамні форумні майданчики або закриття посилань від індексації Гугл сприймає як небажані сигнали.

Для кого підійде?

Крауд-посилання і краудмаркетинг є ефективними методами просування інтернет-магазинів, сайтів послуг і компаній. Крауд маркетинг для контентних проєктів також успішно застосовується, адже головне завдання, щоб цільова аудиторія дізналася про існування таких проєктів і брендів.

Крауд маркетинг – результати
1. активна участь в обговореннях на форумах

Ваша компанія стає активним учасником в онлайн-діалогах, що дає змогу ефективно впливати на сприйняття аудиторії про ваш бренд і продукти.

2. Збільшення впізнаваності

Рекомендації та позитивні відгуки від користувачів створюють позитивний імідж компанії та сприяють ухваленню рішення про купівлю продукту або послуги іншими користувачами.

3. Розвиток спільноти

Краудмаркетинг допомагає створити лояльну спільноту користувачів навколо вашого бренду.

4. Аналіз відгуків і зворотного зв’язку

Взаємодія з аудиторією надає цінну інформацію для поліпшення продуктів і послуг.

Чому ми можемо вам допомогти?

Комплексне просування

Ми є агентством повного циклу інтернет-реклами та надаємо послуги просування сайтів, де краудмаркетинг є одним із потужних інструментів для досягнення цілей клієнтів. Наша основна мета – не просто продаж краудмаркетингу, а використання цього методу як засобу для поліпшення позицій у пошуковій видачі та збільшення трафіку на сайт.

Напрацьована база форумів і майданчиків

Досвід і професіоналізм дали змогу напрацювати велику базу тематичних форумів і майданчиків, які є чудовими платформами для взаємодії з цільовою аудиторією в різних нішах.

Працюємо по всьому світу і локально

Ми маємо досвід крауд маркетингу по всьому світу. Все що потрібно, щоб представити на таких майданчиках свою компанію – замовити крауд маркетинг. Київ, як і інші міста мають свої форуми та спільноти в інтернеті, ми використовуємо і ці майданчики для представлення продуктів наших клієнтів у конкретних місцевих контекстах. Наші фахівці ефективно взаємодіють з аудиторією в різних країнах і культурах уже понад 10 років.

Прокачані акаунти

Наша команда розробила і підтримує прокачані акаунти на різних платформах, що дає можливість ефективно взаємодіяти з аудиторією і створювати цінні обговорення. Ці прокачані акаунти слугують основою для встановлення довірчих стосунків із цільовою аудиторією, а просування сайтів крауд-посиланнями – перевіреним інструментом понад 10 років.

Інтерес результату

На відміну від разових виконавців, нам важливий не тільки процес краудмаркетингу, а й його вплив на позиції сайтів у пошукових системах.

Вартість крауда для сайту

У нас є кілька доступних пакетів при замовленні крауд маркетингу, як окремої послуги. Разом з тим, при комплексному просуванні ми включаємо цю послугу в загальний пакет. Однак незалежно від нашої співпраці перед розміщенням будь-яких посилань ми проводимо стислий аудит, аналіз лінкового профілю сайту та ситуації в ніші загалом.

Що таке крауд маркетинг

Краудмаркетинг (crowd marketing) являє собою стратегію цифрового маркетингу, в якій компанії активно взаємодіють з цільовою аудиторією на різних тематичних форумах, спільнотах і майданчиках обговорень через спілкування людей. Це потужний інструмент ухвалення рішення цільовою аудиторією та згадування компанії в контексті завдань, які вона може вирішити.

Як робити крауд-посилання

Необхідно брати участь у тематичних форумах і природним шляхом просувати свій бренд з огляду на культурні, етичні норми та мову, якою спілкується цільова аудиторія. Розміщення посилань вимагає спеціальних розрощень, які досягаються авторитетом кожного акаунта і побудови довірчих відносин з учасниками форумів.

Наскільки ефективні крауд-посилання

Разом з іншими методами просування, крауд органічно вписується в загальну кількість посилань на сайт і за правильного використання формує позитивні сигнали від пошукових систем.