Залишити заявку

В даний час ми проводимо на сайті технічні роботи та продовжуємо працювати над вашими проектами.
Ми на зв'язку!

Що таке просування молодого сайту

Просування нового сайту істотно відрізняється від проведення подібних робіт із сайтом з історією. Це насамперед пов’язано з необхідністю заробити свою репутацію в пошуковій системі. Якщо сайт знаходиться в конкурентній ніші і там вже є лідери ринку – завдання для молодого сайту дещо ускладнюється.

Залежно від часу і бюджету під час роботи з такими сайтами створюється стратегія, спрямована на комплексне просування бізнесу. Тут насамперед ми працюємо з SEO, як із довгостроковою перспективою. В цей же час підключаємо контекстну рекламу і працюємо з соціальними мережами. Наше завдання – максимально отримати сайту репутацію в інтернеті.

Під час роботи з сайтом у популярній ніші ми також активно займаємося внутрішньою оптимізацією, робимо акцент на максимальний асортимент, збільшуємо присутність в інтернеті на різних майданчиках, працюємо з відгуками в різних джерелах.

Просування молодого сайту з нуля – це робота над тим, щоб стати ресурсом, якому можна довіряти. Крім того, це проводиться і для того, щоб зробити сайт видимим в інтернеті. Тільки тоді, всі зусилля та інвестиції зі створення сайту окупляться.

Як відбувається SEO просування молодого сайту

Робота з проєктом, який хоче посісти лідируюче місце у своїй ніші, завжди починається з повного аудиту сайту та галузі діяльності, виявлення зон зростання і складання індивідуальної стратегії просування. Під час роботи ми можемо змінювати пріоритет робіт і їхній обсяг, залежно від результатів. Загалом, основні роботи включають в себе:

Підготовчі роботи.

Збираємо всю інформацію про сайт, отримуємо доступи до аналітики та сайту.

Аудит ніші та конкурентів

Виявляємо загальні норми, знайомимося з галуззю зсередини.

Складання семантичного ядра сайту.

Складаємо ТЗ розробнику на доопрацювання цільових сторінок і структури сайту загалом.

Технічний аудит.

Проводимо повний аудит, виявляємо помилки і складаємо ТЗ на доопрацювання.

Складаємо посилальний план

На основі проведеного аудиту створюємо орієнтовний обсяг необхідного посилального профілю.

Працюємо з контентом.

Складаємо ТЗ на тексти та зображення, які мають бути на сайті.

Проводимо внутрішню оптимізацію.

Працюємо з кожною посадковою сторінкою сайту.

Аналіз і статистика

Під час виконання робіт, аналізуємо їхній результат і коригуємо просування.

Просування сео для молодого сайту – це завжди мікс правил ніші та створення своїх унікальних стратегій, які допоможуть обігнати сайти з історією. Для того, щоб отримати перші відчутні результати, необхідно постійно працювати над сайтом. Адже це роблять усі конкуренти, які перебувають у видачі на перших позиціях.

Як і з іншими проєктами, всі дії ми виконуємо тільки на підставі попереднього дослідження. А це – UX аудит, а значить і зручність користувача на сайті, поведінка користувача і логіка шляху клієнта, воронка продажу, наявність УТП (унікальна торгова пропозиція), перевірка контенту на унікальність та інші параметри, які допомагають ідентифікувати сайт, як якісний інтернет-ресурс.

У чому особливість просування молодого сайту в порівнянні з іншими типами сайтів?

Розкрутка нового сайту в пошукових системах це завжди тривалий процес. Якщо у сайту, який вже має свою історію, можуть бути базові напрацювання в SEO та контент, який вже встиг проіндексуватися, то у щойно створеного сайту потрібен час, щоб Гугл побачив найменші зміни. Тому ми виділили ключові відмінності до підходу в SEO щойно створеного сайту:

Індексація та очікування результату

Після того, як перший якісний контент буде розміщено на сайті – необхідно достатньо часу, щоб пошуковий робот його побачив. Пошукове просування молодого сайту вимагає поступових і злагоджених дій.

Історія та авторитет

Важливу роль відіграє домен, який використовувався для молодого сайту. Якщо ж і він зовсім новий – тоді Гугл потрібен час, щоб зібрати підтвердження експертності ресурсу і можливості перебувати в топових позиціях своєї ніші. Для цього ми працюємо з посилальним профілем і контентом.

Побудова фундаменту для просування

Щойно розробники передадуть сайт клієнту – йому необхідна сео оптимізація молодих сайтів, що допоможе пошуковим системам зрозуміти й оцінити цінність і релевантність вашого сайту.

Як відбувається SEO просування

Оптимізація і розкрутка молодого сайту проходить згідно із затвердженою стратегією, яка базується на реальній ситуації в ніші та бажаних результатах у майбутньому. Насамперед, ми визначаємо напрямки просування і вивчаємо цільову аудиторію, якій цікавий продукт або послуга. Ми вивчаємо, які ключові слова використовують потенційні клієнти, коли хочуть знайти сайт ніші. Наше завдання – знайти спільну мову з клієнтами і показати Гугл цінність сайту. Загалом, просування сайту з нуля під гугл проходить основні етапи, деякі з них є циклічними і час від часу ми знову повертаємося до них:

Коли можна буде бачити результат

Пошукове просування молодого сайту – це постійна і довгострокова робота. Сайт повинен почати відповідати алгоритмам Google, щоб сайт не просто з’явився в SERP, але ще й почав свій шлях зростання. Є багато чинників, серед яких і бюджет проєкту, і інтенсивність просування, і точна реалізація технічних завдань, і написання контенту, які впливають на результати. Тарифи на просування молодого сайту дають змогу вибрати і швидкість просування. Проте, ґрунтуючись на своєму досвіді, ми можемо зробити такий прогноз під час роботи з новими сайтами:

2-3 місяці

Сайт починає з’являтися у видачі за низькочастотними запитами. З’являється перший трафік на сайт і перші потенційні клієнти.

5-6 місяців

У ТОП видачу починають виходити низькочастотні запити і підтягуються конкурентні.

7-12 місяців

Високочастотні запити починають виходити в ТОП, на сайті цільовий трафік.

Зверніть увагу, що без вивчення ніші та конкретного проєкту передбачити результати неможливо. Точне виконання ТЗ і всіх рекомендацій швидше приведе до результату!