Написати мені

СЕО-оптимізація – це комплекс робіт, які ми проводимо для усунення технічних і пошукових проблем на сайті, що, своєю чергою, збільшує кількість ключових фраз і їхніх позицій у пошукових системах. Це все дії допомагають пошуковим роботам зрозуміти, за якими запитами потрібно показувати сайт у видачі.
Алгоритми Гугл дуже чуйно реагують на всі зміни на сайті, відповідність тематики сайту його наповненню, найменші технічні проблеми, які є на сайті. Це все необхідно виправити перед тим, як запустити сайт у просування.

Усунення дублікатів
Усунення технічних проблем сайту
Коректне формування адрес сторінок (чпу)
Розробка семантичного ядра
Складання мета тегів
Написання контенту на сайт для сторінок, що просуваються
Усунення дублікатів
Усунення дублікатів

У рамках цієї роботи ми аналізуємо весь сайт на дублі сторінок, метаописів і контенту. Тут можуть бути виявлені повторювані тексти на кількох сторінках, зображення, описи. Вирішується ця проблема створенням редиректів або проставленням атрибутів canonical. Буває й так, що доводиться закривати частину контенту від індексації. У будь-якому разі всі рішення ухвалюються індивідуально щодо кожного сайту.

Усунення технічних проблем сайту
Усунення технічних проблем сайту

Технічні проблеми сайту шкодять просуванню сайту в цілому. Тому перед тим, як запустити сайт у просування, ми разом з розробниками дивимося кожен ресурс з технічного погляду. На цьому етапі виявляються різні проблеми. Це можуть бути і биті посилання (404 сторінки), і вихідні посилання на інші ресурси, і помилки в коді. Також ми дивимося на швидкість завантаження сайту, як одного з ключових сигналів Гугл, і аналізуємо, які чинники можуть її збільшити. За результатом аналізу ми складаємо технічне завдання для вашого розробника. За необхідності наш розробник також або наш розробник вносить правки.

Коректне формування адрес сторінок (чпу)
Коректне формування адрес сторінок (чпу)

URL сайту, який сприймається і легко читається, є також важливим фактором ранжування сайту. Це деталь, на яку часто не звертають уваги як розробники, так і власники сайтів під час приймання та навіть багаторічного користування сайтом. Однак приведення в коректний вигляд URL є базою, з якої починається просування. Після аналізу всіх урлів ми пишемо технічне завдання для розробника.

Розробка семантичного ядра
Розробка семантичного ядра

Перед тим як запустити сайт у просування, найважливішим є знайти і скласти ключові слова, за якими сайт буде представлений в інтернеті. Тут ми беремо до уваги бачення замовника, але орієнтуємося і на аналіз конкурентів та нішу загалом. На цьому етапі ми складаємо повний пакет запитів, які будуть своєрідним мостом між клієнтами і сайтом. Далі відбувається розбивка по сторінках, що просуваються, для максимального охоплення тематики. У підсумку ми отримуємо цілий документ, який аналізуватиметься і доповнюватиметься під час усього подальшого просування сайту.

Складання мета тегів
Складання мета тегів

Мета-теги - це найважливіша частина інформації, яка дає розуміння пошуковим системам, про що йдеться на кожній сторінці сайту. Якісно складені теги title і description - це фундамент усієї подальшої роботи. Тому вкрай важливо займатися цим питанням, щойно сайт почав свою роботу або ж потрапив до нас у просування.
За результатами розробленого семантичного ядра ми прописуємо унікальні мета теги і вносимо правки для всіх сторінок для відсутності дублювання.
Також для великих сайтів (інтернет магазинів/блогів/новинних ресурсів) - ми складаємо і впроваджуємо автоматичну генерацію мета тегів по сайту для отримання максимального ефекту від просування.

Написання контенту на сайт для сторінок, що просуваються
Написання контенту на сайт для сторінок, що просуваються

Якісний контент - це цінний фактор, який дає зрозуміти як пошуковим роботам, так і вашим майбутнім клієнтам, що сайт відповідає заявленим ключовим словам і здатний вирішити питання відвідувача. Крім того, що вся інформація на сайті має бути унікальною, вона має ще й відповідати пошуковому інтенту користувача. Саме потрібний контент на сайті зможе заманити відвідувача, утримати увагу і допомогти здійснити необхідну дію на сайті. Для різних сайтів ми прописуємо різні вимоги до контенту. Так, наприклад, seo оптимізація інтернет-магазину, а саме робота з контентом, починатиметься з якісної подачі опису товарів і розділів, а також логічного шляху покупки. Сео оптимізація лендінгу в рамках контенту проводитиметься з усією інформацією, яка приведе майбутнього клієнта до заявки або купівлі послуги. Загалом, весь контент має бути спрямований на зручність користувача і ясність.
На цьому етапі на підставі створеного списку ключових слів ми пишемо технічне завдання для дизайнера, копірайтера і контент-менеджера.

Сео оптимізація за широким списком ключових слів

Відбираємо список ключів, які показують запит реальних користувачів, переконуємося, що ключові слова відповідають нашій цільовій аудиторії.

Якісні сео тексти

Після проведеного аудиту, складені технічні завдання дають можливість створити інформацію, яку шукають ваші клієнти.

Усунення всіх можливих СЕО помилок сайту

Позбавляємося технічних і внутрішніх помилок, які подають невірні сигнали пошуковим роботам і відволікають відвідувача від цільових дій на сайті.

Повна перевірка сайту за нашим власним чеклистом

У процесі 12 річної роботи з найрізноманітнішими нішами і проектами, ми склали свій список питань, які мають бути закриті до надходження сайту в просування. У результаті ми можемо швидше досягати результатів, а наші клієнти економити свій бюджет.

Безкоштовна консультація для подальшого просування

Після проведеної внутрішньої seo оптимізації завжди виникають питання про те, що робити далі. Адже фактично готовий інструмент для залучення клієнтів у бізнес. Ми завжди готові відповісти на всі питання і скласти подальший план дій для виведення сайту в ТОП.

Знижка при подальшому просуванні

Ми завжди пропонуємо найбільш взаємовигідні умови співпраці. Ви можете бути спокійні, що всі вкладені інвестиції в проект працюватимуть на результат. Вартість сео-оптимізації сайту повністю прозора і ви можете ознайомитися з пакетами просування, залежно від розміру проєкту і необхідних результатів.

Замовити сео-оптимізацію сайту означає привести сайт до ладу згідно з алгоритмами і показати пошуковому роботу, що ключові слова, опис сайту, його зміст, зручність користувача, технічне здоров'я повністю відповідають тому, щоб потрапити в топові позиції. Це необхідна база, яка допомагає ідентифікувати ваш сайт як корисний ресурс, а інформацію визнати повністю релевантною темі сайту. Всі ці питання вирішує вчасно виконана сео оптимізація. Київ, як і інші міста України - це ще й конкуренція серед бізнесу, як у реальному житті, так і в інтернеті. Тому вкрай важливо стати лідером ринку в місці, де найчастіше бувають ваші клієнти - в Google.

Що допоможе сайту виділитися серед сотень інших і потрапити в ТОП?.
Це перш за все постійна та злагоджена робота всієї команди над сайтом, а саме сео оптимізація сайту. Ціна цієї послуги залежить від масштабу проєкту, кількості сторінок, подальшого бажання рухати свій проєкт у ТОП. Про всі можливі послуги вам детально розповість наш проджект-менеджер.

Замовити сео оптимізацію сайту

Це означає привести сайт до ладу згідно з алгоритмами і показати пошуковому роботу, що ключові слова, опис сайту, його зміст, зручність користувача, технічне здоров'я повністю відповідають тому, щоб потрапити в топові позиції. Це необхідна база, яка допомагає ідентифікувати

Старт
  • від 10 000 грн
СТАБІЛЬНИЙ ★
  • від 22 800 грн
БІЗНЕС ★ ★
  • від 38 000 грн
VIP ★ ★ ★
  • від 72 200 грн
    вартість формується за запитом
Типи сайтів
Типи сайтівВартість (дол)Сроки
Сайти до 100 сторінок2003-5 робочих днів
Інтернет-магазини до 500 сторінок3007-10 робочих днів
Великі сайти від 100 сторінок40010-14 робочих днів
Інтернет-магазини від 500 сторінок80014-30 робочих днів
Пакети та критерії
Пакети та критеріїСтартСтабільнийБізнесVIP
Кількість відстежуваних ключів150250500>1000
Кількість активно просуваються сторінок (URL)3-55-155-2525
Кількість зовнішніх посилань на місяць1525 50100
Моніторинг стану сайту
Контент (тексти) для сайту5000 знаков10000 знаков15000 знаков> 25000 знаков