Залишити заявку

В даний час ми проводимо на сайті технічні роботи та продовжуємо працювати над вашими проектами.
Ми на зв'язку!

Контент на сайті – це важливий фактор просування сайту і формування довіри у цільової аудиторії. Від його якості залежить те, на скільки відвідувачі зможуть знайти відповідь на своє питання, а пошукова система запропонувати ваш сайт у видачі, як найбільш релевантний запитам користувачів.

Перед початком просування сайту, коли у нас вже сформовано семантичне ядро, ми робимо аналіз контенту на сайті, перевіряємо його на унікальність, відповідність заявленій тематиці сайту. На підставі цього пишемо рекомендації та технічне завдання копірайтеру.

Навіщо потрібні тексти на сайті

Часте запитання, яке ставлять нам наші клієнти на початку співпраці. Люди не читають – один із головних аргументів. Однак у нас є статистика і факти, які вказують на зовсім протилежні речі і як приклад цьому, найбільш відвідувані сторінки – сторінки товарів з описом і сторінки блогу. Крім того, контент на сайті – це магніт для пошукового робота, який включає сайт у видачу, якщо на його думку, контент відповідає цілям користувача.

Що робить контент корисним

Написання статей для сайтів відбувається за заздалегідь сформованим технічним завданням і виходячи із загальної стратегії просування. Якщо контент уже є на сайті, слід його проаналізувати і відповісти на запитання.

Як допоможе клієнту інформація, яку він побачить на сайті? Чи зможе відвідувач отримати експертну відповідь? З цього слід починати вивчення текстів. Далі, необхідно проаналізувати його на входження ключових слів і наявність посилів, що підштовхують до дій. Чи регулярно оновлюється контент і чи актуальна інформація в описах товарів і послуг. Чи немає помилок у текстах і чи зручно його читати на різних пристроях? Потрібно проаналізувати також і тематику, чи збігається вона з цілями сайту. Корисно буде і провести порівняльний аналіз контенту у конкурентів, щоб розуміти тип контенту, який актуальний у ніші.

Коли потрібно замовити статті для сайту

Після того, як зібрані ключові слова – семантичне ядро, seo фахівці пишуть завдання на написання контенту. Якщо сайт перебуває у стадії розробки, цей етап ми рекомендуємо робити до початку всіх робіт на підставі затвердженої структури сайту. Також після проведеного аналізу контенту буде готовий документ, на підставі якого можна складати контент-стратегію і писати тексти.

Послуги написання контенту
Наші копірайтери пишуть різні типи контенту:

Опис товарів

Тексти опису послуг

Статті в блог

SEO-тексти на сайт

Статті для зовнішніх розміщень

Огляди та рекомендації

Сео копірайтинг вартість

Скільки коштує написання контенту

Вартість залежить від тематики та ніші, кількості символів і терміновості виконання робіт.

За якими факторами оцінюється контент

Унікальність, наявність ключових слів і рівномірний розподіл їх на сторінці сайту, релевантність пошуковим запитам користувачів – частина того, що робить контент корисним, як для просування сайту, так і для якісної відповіді на запити відвідувачів.

Що таке хороший SEO текст

Текст, який допомагає сайту індексуватися, а відвідувачеві отримати відповідь на своє запитання – вважається хорошим. Саме він буде сполучною ланкою між технічними алгоритмами та людським сприйняттям.