Залишити заявку

В даний час ми проводимо на сайті технічні роботи та продовжуємо працювати над вашими проектами.
Ми на зв'язку!

Розробка landing page

Уявіть, що ви організатор крутого заходу або запускаєте новий проєкт. Щоб зібрати на нього максимум людей, недостатньо просто оголосити в соцмережах. Потрібна свого роду віртуальна приманка, яка зачепить увагу людей і спонукає їх до активних дій – купити квиток, оформити підписку тощо.

Ось для таких цілей і створюються лендінги – окремі сторінки, що продають, цілком присвячені конкретному товару або події. У них немає нічого зайвого – тільки яскравий, стильний дизайн, ємні формулювання ключових переваг і заклики до здійснення цільової дії. Також, якщо у вас є товар або послуга, яку ви хочете швидко запустити в рекламу – найкраще рішення –  лендінг. Ціна на нього помітно дешевша, ніж створення багатосторінкового сайту.

Замовити лендінг під ключ

Хто до нас звертається?

Організатори подій, власники бізнесу, маркетологи, які прагнуть швидко й ефективно донести свою пропозицію до цільової аудиторії.

З якою ціллю?

Для збільшення конверсій, виводу на ринок нового товару або послуги, тестування нових каналів реклами.

Який результат?

Ви отримаєте сучасний, висококонверсійний лендінг, оптимізований для залучення клієнтів і виконання конкретних маркетингових цілей.

Створення лендінг сайтів – процес взаємодії

В першу чергу, це спільна робота з клієнтом, щоб створити сторінку, яка допоможе досягти конкретних цілей, наприклад, збільшити продажі або привернути більше уваги до вашого продукту чи послуги. Зазвичай, ми проходимо такі етапи:

Аналіз та планування

Дизайн та прототипування

Розробка та тестування

Запуск та оптимізація

Вам потрібно визначити мету та бажаний стиль, а ми підберемо найкращий дизайн із врахуванням вашої ніші та ключових елементів взаємодії.

Розробка лендінг сторінок – коли доречно створювати?

Створення лендінг сторінки для фокусування уваги аудиторії на пропозиції, яку просуває ваша контекстна реклама, допомагаючи підвищити конверсії.

Якщо ви організовуєте захід, спеціально створений лендінг стане чудовим інструментом для розкриття деталей, залучення учасників і продажу квитків.

Представлення новинки на окремій сторінці допоможе розкрити всі її переваги та мотивувати покупців до придбання.

Використовуйте лендінг для залучення потенційних клієнтів, пропонуючи привабливу вигоду в обмін на їхні контакти.

Відповіді на поширені питання