Написати мені

В даний час ми проводимо на сайті технічні роботи та продовжуємо працювати над вашими проектами.
Ми на зв'язку!

Outreach посилання

Що таке аутріч?
Контент на сайті, який містить посилання на інші ресурси із закликом до дії, переходу на інші сайти або ознайомлення з контентом, у більшості випадків може вважатися аутріч-посиланнями. Вони використовуються для встановлення зв’язків між вашим сайтом і зовнішніми ресурсами, з метою підкреслити авторитетність та експертність вашого сайту в очах пошукових систем. Текст, який використовується для таких посилань, називається анкор-текстом. Це і є геспости, які розміщуються на інших сайтах.

Для чого використовуються?

Під час просування сайту, outreach посилання використовуються як один із важливих методів та інструментів для зміцнення авторитетності та довіри до вашого сайту в очах пошукових систем і цільової аудиторії. Вони відіграють ключову роль у загальній стратегії SEO та їх розміщення має відповідати загальній політиці Google. Відповідати ніші, цільовій аудиторії, не містити забороненого контенту, унеможливити розміщення на сайтах, що перебувають під фільтрами, та інші вимоги, які наш аутріч фахівець враховує під час складання загального плану розміщень. Просування природними посиланнями також враховується, проте важливо мати на увазі, що у кожного лінка своя мета і завдання.

Коли сайту потрібні гостьові пости?

Гостьові пости можуть включати аутріч посилання на ваш сайт, що сприяє збільшенню кількості якісних зворотних посилань (backlinks) на вашому ресурсі, що сприятливо впливає на його SEO. Крім того, публікація контенту на інших ресурсах може стати частиною спільних маркетингових зусиль з партнерами або впливовими особами у вашій ніші. Тому ми ретельно аналізуємо і підбираємо майданчики для розміщення, орієнтуючись на якість, а не кількість посилань. Ми пропонуємо аутріч сервіс повного спектра.

Як відбувається розміщення аутріч посилань?

При замовленні розміщення аутріч посилань у нас, ви отримаєте посилання від наших партнерів, які є перевіреними і надійними ресурсами у вашій ніші. Оскільки наша мета – розвиток проєкту, насамперед ми проводимо загальний аудит вашої ніші та сайту, щоб краще зрозуміти, які посилання і ресурси найбільш релевантні вашій стратегії outreach seo просування. На основі результатів аудиту ми надаємо рекомендації щодо кількості, якості та регулярності розміщення посилань. Узгоджуємо разом із замовником цілі та починаємо розміщення. За необхідності – пишемо контент. Ми гарантуємо розміщення вічних посилань, які залишаться активними на партнерських ресурсах надовго.

Як обирати донорів для посилань?

Максимально ефективні лінки мають такі якості:

Авторитетність

Збільшення ваги з часом

Тематичні ресурси

Релевантний анкор-текст

Якісний трафік

Мікс із follow і nofollow лінками

Розміщення на читабельних сторінках

Стратегія розміщення

Що таке аутріч

Це стратегія просування сайту, яка включає в себе розміщення посилань на ваш сайт на інших веб-ресурсах, з метою збільшення авторитетності, видимості та позицій сайту в пошукових системах. Ці посилання, звані аутріч-посиланнями, можуть бути розміщені на партнерських або тематичних сайтах і сприяють поліпшенню SEO та залученню трафіку на ваш сайт.

Чи зможете ви написати контент для гостьових постів?

Так, ми готові надати контент для гостьових постів. Наші фахівці можуть працювати з технічним завданням і створювати інформативні та якісні матеріали, які відповідатимуть вашим вимогам і цілям.

Чим відрізняється аутріч від гостьових постів?

Це більш загальний термін, який включає в себе широкий спектр методів, спрямованих на встановлення зв’язків між вашим сайтом і зовнішніми ресурсами. Аутріч може включати в себе розміщення гостьових постів, а також інші види співпраці, такі як обмін посиланнями, участь у партнерських програмах, а також спільне створення контенту або проведення спільних заходів. Гостьові пости зазвичай містять посилання на ваш сайт і надають можливість встановити зв’язки з аудиторією іншого сайту.

Скільки коштують аутріч посилання?

Вартість таких посилань може суттєво різнитися і залежить від кількох чинників, включно з конкурентоспроможністю вашої ніші, якістю та авторитетністю ресурсів, на яких буде розміщено посилання, кількістю посилань, які ви плануєте придбати, а також типом посилань (наприклад, гостьові пости або текстові посилання). Додаткові послуги, такі як створення контенту або аналіз ніші, також можуть вплинути на вартість. Тому ціни на аутріч-посилання можуть бути індивідуально обчислені для кожного проєкту залежно від його унікальних потреб.

Який вигляд має аутріч посилання?

Воно зазвичай містить у собі текстовий гіперпосилальний елемент, який веде до вашого веб-сайту. Текст навколо посилання може бути описовим та інформативним, що допомагає читачеві зрозуміти, що очікувати після переходу за цим посиланням.

Аутріч сервіс. Чи можна замовити окремо?

Так, звичайно! Наш досвід і експертиза в цій галузі дають нам змогу надавати якісні послуги аутрічу, а також точково реалізовувати ваші конкретні потреби та завдання. Ми гарантуємо якісні результати та успішну співпрацю. Саме тому, до нас у роботу приходять як проєкти під ключ, так і колаборації з іншими SEO командами.