Залишити заявку

В даний час ми проводимо на сайті технічні роботи та продовжуємо працювати над вашими проектами.
Ми на зв'язку!

Створення сайту послуг – в чому особливість?

Ви пропонуєте послуги і вам потрібні клієнти. А вони в свою чергу, шукають надійних виконавців. В такому випадку, задача – створити сайт послуг. До мене часто звертаються саме з приводу цього питання, проте майте на увазі, просто сайт – не продає. Залучає нових клієнтів саме продумана структура, зручний сервіс, довіра, яку ви транслюєте через свій ресурс і звісно ж, залучення цільового трафіку. Всім цим займаюсь я і на основі цих досліджень створюю технічне завдання для створення сайту.

Особливості сайту послуг

  1. Фокус на конверсіях.

Сайти послуг розробляються для стимулювання відвідувачів до цільових дій, таких як запис на консультацію, заповнення форми заявки або бронювання. Це досягається завдяки чітким закликам до дії, простому процесу оформлення заявки та наявності зрозумілих контактних даних.

  1. Презентація експертності.

Сайт повинен продемонструвати досвід і кваліфікацію бізнесу через розділи з відгуками клієнтів, кейсами, блогами або портфоліо. Це допомагає зміцнити довіру та переконати потенційних клієнтів у професіоналізмі.

  1. Оптимізація під мобільні пристрої.

Більшість клієнтів шукають послуги через смартфони, тому адаптивний дизайн сайту, швидке завантаження сторінок та легка навігація є критичними для ефективного залучення та утримання відвідувачів.

З якою метою?

Власний сайт послуг- невід’ємна річ для будь-якого сучасного бізнесу. Він робить вас помітними для цільової аудиторії, дозволяє залишатися на зв’язку з існуючими клієнтами та привабити нових відвідувачів.Розробка сайту локальних послуг – це маяк, який допомагає клієнтам знайти дорогу до вас. Для цього створення сайту послуг під ключ повинно відбуватись лише згідно з моїми рекомендаціями.

Також, буде доречним його створення для наступних цілей:

Чітке і зрозуміле представлення послуг на сайті, акцент на конкурентних перевагах і прямі заклики до дії привернуть увагу нової цільової аудиторії. Люди, які шукають в інтернеті відповідні послуги, легко зможуть вас знайти.

Розробка сайту послуг – коли це потрібно?

  1. Запуск нового бізнесу. Ви розпочинаєте абсолютно нову справу і хочете презентувати свої послуги? Створення сайту послуг під ключ буде ідеальним стартом! Сайт стане першим вікном, через яке люди зможуть вас побачити.
  2. Вихід на нові ринки. Ви прагнете вийти на нові ринки? Сайт відкриває шлях до значно ширшої аудиторії – навіть міжнародної! Такий шлях проходять наші клієнти і завдяки цьому їх послуги доступні у будь-якому місці країни і світу, незалежно від фізичного розташування офісу.
  3. Зміцнення позицій у галузі. Ваша мета стати беззаперечним лідером у своїй ніші? Тоді професійний сайт обов’язковий інструмент для просування. Саме з ним ми працюємо, щоб він приносив вам дохід.
  4. Покращення взаємодії з клієнтами. Взаємодія з існуючими клієнтами потребує вдосконалення? Зручний, сучасний сайт забезпечить ідеальний майданчик для налагодження тісного контакту. Він продемонструє, що ви – надійний і серйозний партнер, готовий якісно обслуговувати замовників. Він допоможе впевнено заявити про себе і вивести ваш бізнес на новий рівень.

 

  1. Скільки приблизно часу потрібно для розробки сайту послуг?

Термін створення сайту послуг “під ключ” становить від 2 до 6 тижнів. Точний час залежить від складності проекту, обсягу контенту, кількості функцій та інших вимог замовника. Щоб дати більш конкретну оцінку, потрібно обговорити деталі майбутнього сайту.

  1. Що входить до послуги створення сайту “під ключ”?

Створення сайту послуг “під ключ” зазвичай включає розробку дизайну, верстку сторінок, налаштування функціоналу та інтеграцію із системами керування контентом і платіжними системами. Також ми надаємо контент-менеджмент та базове SEO-оптимізацію. Після завершення проекту замовник отримує повністю готовий сайт.

  1. Чи буде сайт адаптований для мобільних пристроїв?

Так, ми розробляємо сайти з використанням принципів респонсивного або адаптивного веб-дизайну. Це означає, що сайт автоматично підлаштовуватиметься під різні екрани та розміри: смартфони, планшети, ноутбуки і десктопні комп’ютери. Таким чином, ваші клієнти зможуть комфортно переглядати сайт з будь-якого пристрою.