Залишити заявку

В даний час ми проводимо на сайті технічні роботи та продовжуємо працювати над вашими проектами.
Ми на зв'язку!

SEO за кордоном

Для того, щоб отримати клієнта з іншої країни – не обов’язково бути там присутнім. Це реалії сьогодення і моя місія – налаштувати ці процеси. Послуга SEO за кордоном дозволяє розширити бізнес без фізичної присутності в іншій країні, залучаючи цільову аудиторію з усього світу.

Глобальне просування на ринок США, Європи, Канади

Як SEO-спеціаліст, я зосереджуюсь на глобальному просуванні бізнесу, адаптуючи його під конкретний ринок країни. Моя робота починається з детального аналізу діючого бізнесу та конкуренції в обраній країні, що дозволяє визначити ключові напрямки для розвитку вашого сайту. Важливою частиною моєї роботи є оптимізація контенту, переклад та культурна адаптація матеріалів для забезпечення відповідності запитам користувачів.

Технічне SEO і лінкбілдінг

Становлять основу моєї роботи по забезпеченню високої ефективності сайту на міжнародному рівні. Перш ніж почати серйозні роботи, я пишу технічне завдання для розробника з необхідністю виправити помилки. Адже досить часто саме вони перешкоджають повноцінно просувати сайт і моя задача – максимально ефективно використати рекламний бюджет. Це дає змогу працювати зі швидкістю, зручністю для користувачів з різних країн. Крім цього, ще на початку роботи я розробляю стратегію зворотніх посилань на міжнародних платформах для підвищення авторитету вашого сайту у пошукових системах саме на цьому ринку.

Локалізація сайту та аналітика

Виступають як ключові елементи для досягнення успіху в різних регіонах. Я адаптую метадані, ключові слова та структурні елементи під вимоги місцевих ринків, а також відстежую результати та аналізую дані для надання звітів про ефективність міжнародних SEO-кампаній. Це дозволяє вчасно коригувати стратегії і максимізувати ROI.

Що входить в мою роботу?

Я займаюся комплексним просуванням вашого бізнесу на міжнародному рівні, забезпечуючи ефективність і видимість сайту в різних країнах.

 1. Аналіз ринку та конкурентів.
 2. Оптимізація контенту.
 3. Технічне SEO.
 4. Лінкбілдінг.
 5. Локалізація сайту.
 6. Переклад і адаптація матеріалів.
 7. Налаштування метаданих і ключових слів.
 8. Аналітика та звітність.

FAQ

 1. Які вимоги до сайту для успішного SEO просування?

Уявіть, що ваш сайт – це фізичний магазин. Щоб залучити покупців, він має бути зручним, привабливим і функціональним. У відвідувачів не має виникати питання про те, як зробити замовлення чи де приміряти одяг. Такі ж самі правила стосуються і онлайн продажів, лише з тією різницею, що користувач знаходиться сам на сам з сайтом і якщо в нього виникнуть питання – скоріш за все він піде до конкурентів. Також важливо, щоб сторінки завантажувалися швидко – ніхто не любить чекати. Звісно ж, дизайн та навігація повинні добре відображатися на різних пристроях – від смартфонів до великих моніторів (бути адаптивним).

 1. Чи потрібен новий сайт для просування в інших країнах?

Ні, не обов’язково починати з нуля. Я завжди на стороні ефективного використання наявних ресурів. Можна взяти існуючий сайт і адаптувати його під місцеві потреби – зробити контент різними мовами, підлаштувати асортимент під місцеві потреби. Технічно – можна додати необхідну мову, або перенести сайт на локальний домен. Якщо ж ми бачимо, що кількість технічних помилок та вартість їх виправлення буде більшою, ніж створення нового сайту – звичайно ми запропонуємо і таке рішення. Для моїх клієнтів – діють особливі умови.

 1. У яких саме країнах можна просувати сайт?

Ваш сайт можна просувати практично у будь-якій точці світу, де є покупці з доступом до інтернету. Головне – ретельно вивчити особливості ринку, культуру, переваги місцевих споживачів. Це дозволить максимально адаптувати ваш торговий майданчик, зробити його близьким та зрозумілим для кожної цільової аудиторії. Отже, все залежить від вашої готовності та бажання вийти на міжнародний ринок.