Залишити заявку

В даний час ми проводимо на сайті технічні роботи та продовжуємо працювати над вашими проектами.
Ми на зв'язку!

Корпоративний сайт під ключ – в чому особливість?

Коли до мене в просування приходить клієнт з запитом на завоювання лідерства своєї ніші в інтернеті, досить часто ми починаємо з аудиту наявного сайту. За необхідності – починаємо його розробку. Адже в процесі SEO ми повинні врахувати всі деталі, яко можуть вплинути на швидкість підняття позицій по вказаним ключовим словам. Професійно же розроблений корпоративний сайт значно пришвидшує цей процес та знайти своїх клієнтів і партнерів. В першу чергу, сайт повинен забезпечувати зручну взаємодію з цільовою аудиторією, щоб потенційні клієнти легко зв’язувались з вами, залишали запит, здійснювали покупку в будь-який час і з будь-якого місця.

Хто до нас звертається?

З якою метою?

Замовити корпоративний сайт під ключ необхідно у випадках презентації бренду та бізнесу в інтернеті. Якщо ви вже маєте свій сайт – потрібно також його вчасно оновлювати та тримати у відповідності до діяльності компанії. В рамках просування ми розробляємо корпоративний сайт під ключ.

Також, буде доречним його створення для наступних цілей:

Розробка корпоративного сайту включає створення унікального дизайну та структури, які відображають цінності вашого бренду і забезпечують зручний користувацький досвід для відвідувачів. Ми створюємо його з урахуванням SEO-вимог, щоб кожна сторінка була оптимізована для пошукових систем, допомагаючи залучати більше цільової аудиторії.

Розробка корпоративного сайту – коли це потрібно?

 1. Вихід на нові ринки.
  Не варто недооцінювати важливість якісного сайту для свого бізнесу. Якщо ви плануєте вихід на міжнародний ринок, саме корпоративний сайт буде зв’язуючим звеном між вами та вашою аудиторією в іншій країні, навіть якщо фізично ви ще не там. Це досить потужний інструмент для вивчення місцевого ринку та попиту. А моє завдання – привести на цей сайт потенційних закордонних клієнтів.
 2. Підвищення впізнаваності бренду.
  Можливо, ви прагнете яскравіше заявити про свою компанію, показати, чим саме вона унікальна та відрізняється від конкурентів. Тоді створений нами корпоративний сайт стане ідеальною платформою для демонстрації вашого неповторного підходу до справи.
 3. Збільшення продажів.
  А чи знаєте ви, що добре просуваний у пошукових системах сайт може стати потужним джерелом приросту клієнтів та прибутку? Завдяки йому ви зможете детально представити свої товари чи послуги всьому світу. Ваш клієнт може знаходитись в будь якій точці світу і він повинен вас знайти.
 4. Комунікація з партнерами.
  Корпоративний ресурс створює зручний майданчик для спілкування з діловими партнерами. Тут вони зможуть оперативно ознайомитися з актуальними можливостями вашої компанії, не витрачаючи зайвих зусиль.
 1. Яким повинен бути дизайн корпоративного сайту?

Складно об’єктивно оцінити красу кожного дизайну, проте за 15 років роботи в інтернет-маркетингу, я знайшов відповідь. Дизайн будь-якого сайту має бути таким, щоб ваш потенційний клієнт почувався на ньому комфортно, міг прочитати всю інформацію та без зусиль зміг залишити заявку в будь який час взаємодії з ресурсом. Це прості речі, але вони мають бути реалізовані з врахуванням специфіки кожної ніші. До того ж, навіть найкрасивіший сайт не матиме сенсу, якщо потенційним клієнтам буде складно на ньому орієнтуватися чи знаходити потрібну інформацію.

 1. Чи можливе створення корпоративного сайту на WordPress?

WordPress дуже добре підтримує принципи пошукової оптимізації. Ми легко можемо налаштувати всі необхідні SEO-параметри, структуру посилань, карту сайту та інші важливі фактори для високих позицій в пошукових системах. Головне, що платформа WordPress постійно розвивається і регулярно отримує нові можливості. Тому ми з упевненістю можемо рекомендувати її для створення повнофункціональних і якісних корпоративних веб-ресурсів будь-якого масштабу і складності.

 1. Як замовити розробку корпоративного сайту?

Процес насправді дуже простий і зрозумілий! Перш за все, вам потрібно зв’язатися зі мною будь-яким зручним способом – подзвонити, написати на електронну пошту або залишити заявку через форму зворотного зв’язку на моєму сайті. Під час першої консультації ми детально обговоримо всі важливі деталі. Я вислухаю вас про специфіку вашого бізнесу, про цілі, які ви ставите перед створенням сайту, який функціонал бажаєте бачити і будь-які інші вимоги чи побажання. Моя мета – максимально зрозуміти ваші потреби, щоб ми змогли розробити ідеальне рішення.

Проте, хочу зауважити, що в роботу ми беремо лише ті проекти, які плануємо надалі просувати в пошукових системах. Це важлива умова, адже під час розробки сайту ми вже замислюємось про його майбутню SEO-оптимізацію.