Залишити заявку

В даний час ми проводимо на сайті технічні роботи та продовжуємо працювати над вашими проектами.
Ми на зв'язку!

Управління репутацією в інтернеті

Search Engine Reputation Management або SERM – процес контролю та регулювання сприйняття вашої компанії, бренду чи особистості в онлайн-середовищі. Це моніторинг всієї інформації, яка є в інтернеті та управління тим, що побачить користувач, коли введе назву бренду або ім’я в пошуковий рядок. Цей процес охоплює моніторинг всієї інформації, яка присутня в інтернеті, публікація нової та управління її видачею. Serm послуги це забезпечення видимості актуальної інформації та оновлення застарілої.

Коли потрібно звертатися до SERM?

Якщо результат видачі суперечить ідеї бренду, відображає невірну або застарілу інформацію про компанію або людину. Буває й так, що профіль компанії давно змінився, попередня діяльність вже не ведеться і необхідно зробити так, щоб клієнт бачив тільки ту інформацію, яка відноситься до діючих послуг. У такому разі також необхідний SERM. Київ, як і інші міста вимагає ретельної роботи з інформацією.

Також, до таких послуг слід звертатися, якщо в інтернеті є негативні коментарі, відгуки, статті, які можуть бути також підступами конкурентів. А також статті та огляди, які дискредитують обличчя компанії або бренд. І звичайно ж, коли персональна репутація важлива для розвитку бізнесу або особистих цілей. Усе це вирішує SERM. Ціна такої послуги набагато нижча за втрачені можливості.

Кому потрібен SERM?

Serm – управління репутацією сайту може бути застосована як до бренду і компанії, так і до фізичних осіб. Всіх об’єднує одне – бажання змінити пошукову видачу при запиті особистих даних. Замовити послуги SERM означає почати роботу над створенням того іміджу, виправленням помилок, невірного контенту, який вводить відвідувачів в оману. Наші клієнти – це компанії різних ніш і сфер діяльності, фізичні та публічні особи, для яких важливо те, про що про них читають люди в інтернеті.

Як працює SERM

Ми проводимо вивчення всього контенту, який з’являється в пошуковій видачі за певним запитом. Також шукаємо додаткові ключові слова, які можуть вести на небажаний контент. Далі працюємо з кожним ресурсом і створюємо нову та оновлену інформацію. Це можуть бути статті, блоги, пресрелізи, відео та інші формати, які допоможуть поліпшити сприйняття вашої репутації в пошукових системах.

Що включає в себе SERM?

Це комплексне завдання, під час якого ми постійно стежимо за динамікою результатів.

Serm аудит
Вивчення всіх майданчиків із розміщеною інформацією
Робота з відгуками та форумами
Видалення застарілої інформації

Serm просування
Робота над новим контентом
Просування нового контенту
Робота з пошуковою видачею

Управління репутацією в інтернеті – ціна

Вартість послуг розраховується індивідуально, залежно від обсягу інформації, з якою необхідно працювати і створювати. При замовленні послуг просування, SERM може бути виконаний в загальному комплексі робіт. При першому спілкуванні з нами – розкажіть всі відомі проблеми, які Ви хочете вирішити. Також необхідно вказати, наскільки терміново потрібне виконання робіт з SERM. Це допоможе нам визначити пріоритети і скласти план дій для управління вашою репутацією в інтернеті.

Що таке SERM у маркетингу

Це необхідне завдання, яке має обов’язково виконуватися під час роботи над розвитком компанії та видимості сайту в інтернеті. Serm маркетинг це також і створення комплексної воронки продажів, де вся інформація відповідатиме заявленим цінностям і голосу бренду.

Навіщо потрібен SERM

Для того, щоб формувати потрібне обличчя компанії, продукту або фізичної особи. Це репутація компанії, яка впливає на процес ухвалення рішення про купівлю товару або послуги. Це дає змогу запобігти розповсюдженню непотрібної та небажаної інформації.

Скільки коштують послуги SERM

Залежно від поставлених завдань і стартової точки робіт буде визначена вартість цієї послуги. Щоб сформувати точну вартість необхідно провести базовий Serm аналіз, а також отримати від клієнта завдання, яке має бути вирішене за допомогою цієї послуги.