Залишити заявку

В даний час ми проводимо на сайті технічні роботи та продовжуємо працювати над вашими проектами.
Ми на зв'язку!

PBN – що це?

Інтернет-ресурси, які пов’язані між собою в одну мережу називаються Private Blog Network або PBN. Це можуть бути як повноцінні сайти, так блоги і невеликі портали. Кожен з них може мати свій власний контрольний профіль, тематику та нішу. Сітка сайтів, як ще називають у сфері seo, може бути використана в загальній стратегії просування бізнесу і сайту. PBN сайти повинні бути уважно створені, домени проаналізовані і підібрані, а самі сайти повинні мати унікальний контент і релевантність своїй темі.

PBN – для кого?

Такий підхід у посиленні сайту може бути використаний для сайтів з високою конкуренцією, для сайтів вузької тематики, які потребують унікального та експертного контенту. Користується популярністю і для посилення персонального бренду, під час роботи над репутацією в інтернеті. PBN застосовується seo фахівцями, маркетинговими агентствами. Ми співпрацюємо як з окремими проєктами, так і з командами рекламних компаній.

Як PBN працює для SEO

Такий інструмент, як розробка pbn мереж, широко використовується у висококонкурентних нішах разом з іншими методами.

Насамперед для сайту така широка мережа сайтів може реалізувати:

Збільшення посилальної маси
Контроль над якістю кожного лінка
Постійні беклінки на сайт
Підвищення видимості сайту

Створення pbn на замовлення – одна з послуг, яку ми якісно реалізуємо завдяки досвіду SEO в найрізноманітніших нішах і проведеній роботі в Україні, країнах Європи, США та Канаді. Замовляючи у нас лінкбілдинг під ключ, ми також можемо реалізувати і цю стратегію, яку застосовують сайти лідери.

Переваги PBN сіток

Менший бюджет при довгостроковій роботі

Створення pbn на замовлення це інвестиція в просування проєкту, яка посилює позицію сайту у видачі та заявляє алгоритмам Гугл про ефективність. Робота з сіткою сайтів дає можливість зробити більше за менший бюджет.

Контроль над кожним лінком

На відміну від зовнішніх посилань на чужих ресурсах, pbn в seo – це гарантія сталості, контроль над анкор-текстами, розташуванням посилань та іншими факторами при стратегічному розвитку посилального профілю.

Можливість довгострокового планування

За свою роботу ми побудували велику кількість сіток як для внутрішніх проєктів, так і клієнтських. А головне – показали їхню результативність і ефективність у зростанні сайту і продажів в інтернеті.

Стабільність

Застосовуючи такий формат, не потрібно покладатися на інші сайти, що дає змогу будувати контрольний профіль у більш передбачуваний спосіб і застосовувати певні стратегії для досягнення цілей у SEO. Разом із роботою над зовнішніми посиланнями такий підхід дає більш стабільне посилення.

Що ви отримуєте, співпрацюючи з нами:

Надійність.

Pbn в seo ми практикуємо і використовуємо паралельно з лінкбілдінгом, що дає більше можливості контролювати процес нарощування і зняття кожного лінка. Ми працюємо згідно з алгоритмами Гугл і не робимо тих дій, які можуть викликати санкції або порушення загальних правил просування.

Унікальний контент і дизайн

Наш підхід заснований на створенні якісного контенту та оптимізації сайту, щоб залучити відвідувачів, зацікавлених у пропонованих послугах або продуктах. Весь контент пишеться професійними копірайтерами та експертами ніші. Кожен сайт – це повноцінний ресурс.

Домени

Ми підбираємо довго і ретельно всі домени, які використовуємо для побудови PBN, щоб вся система отримала визнання від пошукових алгоритмів Гугл. Кожен сайт постійно проходить технічний і seo аудит.

Органічний трафік

Ми не використовуємо генератори, тому нам не загрожують апдейти. Наша мета – створення довгострокових і стійких результатів, забезпечуючи стабільне і природне зростання відвідуваності. Над такими сайтами працює окрема команда фахівців, тому вони постійно перебувають під наглядом.

Тематика сайтів

Під час вибору доменів ми звертаємо увагу і на тему, щоб лінки були якісними та прийнятими пошуковими алгоритмами. Ми робимо так, щоб лінки з таких сайтів приносили результат.

Створення pbn під ключ

Ми забезпечуємо весь цикл створення такої схеми, зокрема її підтримання та розвиток, за якої всі сайти залишаються релевантними й активними.

Звіти

Ми надаємо звіти і статистику про те, як той чи інший інструмент впливає на сайт. У тому числі дії щодо посилення лінкового профілю.

Довгострокові плани

З нами Ви можете планувати! Перед запуском проєкту в роботу ми чітко ставимо перед собою вимірні та досяжні цілі, щоб очікування клієнта виправдалися. Побудова pbn не виняток, тому такий інструмент завжди використовується як довгострокова інвестиція, де ми можемо керувати результатом.

Як створити pbn

Насамперед необхідно розуміти мету такої роботи. Визначити тематику і нішу, провести пошук відповідних доменів і працювати з кожним сайтом, який необхідно включити в таку сітку.

Важливим є і контент, який має бути релевантним і постійно оновлюваним.

FAQ

Що таке PBN сайти?

Це опрацьована приватна схема сайтів, на яких розміщуються посилання на необхідний сайт. Вони можуть бути застосовні як у комплексі SEO просування, так і точкового посилення ключових слів і напрямків. Особливість у тому, що весь контроль здійснюється одним власником, що гарантує можливість довгострокової роботи над посилальним профілем сайту.

У чому відмінність PBN посилань від PBN сайтів?

Що таке pbn посилання – перше, що потрібно розуміти, коли пропонують використовувати такий інструмент. Як правило, такі лінки – це посилання з чужої PBN, які ви берете в оренду на певний час (рік, два, рідко вони бувають вічні). PBN сайти ж – це створення вашої мережі таких сайтів і повне їхнє управління, а отже, всі лінки будуть постійними, що унеможливить ризик різкого їхнього зменшення, а це завжди може відбуватися зі сторонніми посиланнями, які розміщені на інших ресурсах.

Скільки коштує розробка PBN мереж?

Бюджет на створення PBN мережі формується виходячи з необхідного обсягу сайтів, які повинні входити в таку схему для якісного нарощування посилальної маси. Також береться до уваги кількість контенту, який необхідно створити, тематики сайтів і загальної ситуації у сфері діяльності. При замовленні комплексного SEO просування проєкту – створення PBN обговорюється з кожним клієнтом індивідуально на спеціальних умовах.

Хто займається створенням PBN мереж?

Кожна PBN мережа – це повноцінний проєкт, де може бути задіяно до 5 фахівців. Залежно від необхідних завдань – це можуть бути розробники, дизайнери, копірайтери, лінк-менеджери, які виконують завдання згідно з технічним завданням SEO фахівця.