Написати мені

В даний час ми проводимо на сайті технічні роботи та продовжуємо працювати над вашими проектами.
Ми на зв'язку!

SEO прототипування сайту на етапі розробки

Створення сайту – це складний процес, що починається задовго до моменту передання готового макета розробнику. Усе починається з початкової ідеї і проходить усі етапи до візуального оформлення контенту на веб-ресурсі. Щоб сайт успішно виконував свою основну функцію – залучення відвідувачів до продукту або послуги, він має бути інтуїтивно зрозумілим і вписуватися в стратегічні цілі бізнесу. Ці цілі, своєю чергою, визначаються в рамках маркетингової стратегії та подальшого просування. Тому вкрай важливо, щоб під час проектування сайту основна увага приділялася потребам і запитам майбутніх користувачів.

З чого почати?

Ми надаємо сео консультації на етапі розробки всім клієнтам, які прагнуть отримати не тільки технічно виконаний сайт, а й ефективний інструмент для здійснення угод. Тому першочерговим завданням є розробка структури сайту, що відповідає актуальній ситуації в ринковій ніші.

Seo прототипування сайту

Послуга, яка вирішує багато питання після запуску сайту. Адже метою кожного власника бізнесу є створення працюючого сайту – як інструменту продажів. Наша ж компанія, займаючись просуванням сайтів, неодноразово стикається з пропуском важливого етапу в клієнтів – прототипування сайту, який у будь-якому разі необхідно доопрацьовувати в разі бажання стати лідером своєї ніші. Однак зробити це на розроблюваному сайті набагато простіше і дешевше.

Хто має розробити структуру сайту
Коли основним завданням створення сайту є підвищення продажів і подальше просування, важливо доручити розробку структури кваліфікованому фахівцю. Цей експерт повинен провести ретельний аналіз конкурентів, вивчити особливості ніші, враховувати потреби цільової аудиторії та адекватно структурувати всі бізнес-напрямки в комерційні пропозиції, особливо якщо йдеться про продаж послуг або товарів. За необхідності просування сайту і створення нового ресурсу, ми надаємо цю послугу і беремо на себе розробку його структури.

Що входить у послугу прототипування сайту?
Для створення першого робочого макета сайту ми проводимо:
Збір семантичного ядра
Аналіз ніші
Вивчення конкурентів
Створення внутрішньої структури сайту
Написання тз на основний контент
Розробка прототипу сайту

Чому важливо починати створення сайту з прототипу?
Прототипування є ключовим етапом у процесі розроблення сайту, оскільки воно дає змогу візуалізувати структуру і функціональність майбутнього веб-ресурсу. Після проведення дослідження, у вас буде готовий документ, який можна буде передати дизайнеру разом із необхідним контентом. Такий підхід забезпечує економію часу на етапі розробки: дизайнеру не доведеться призупиняти роботу в очікуванні уточнень від замовника про призначення кожної сторінки.

Що таке прототипування сайту і навіщо воно потрібне?
Прототипування сайту – це процес створення моделі майбутнього веб-ресурсу, яка дає змогу візуалізувати структуру, розташування елементів і основну функціональність сайту до початку його розробки. Це допомагає заощадити час і ресурси, запобігаючи можливим помилкам і коригуванням у майбутньому.

У чому різниця між макетом сайту і його прототипом?
Макет сайту – це візуальне уявлення дизайну веб-сторінки, що показує, який вигляд матимуть графіка, кольори та шрифти. Прототип, зі свого боку, не фокусується на візуальних деталях, а демонструє функціональність та інтерактивність сайту, даючи змогу протестувати його структуру і користувацький досвід.