Залишити заявку

Що ми можемо зробити для
Вашого проекту?

 • Збільшити органічний трафік на сайт
 • Створити працюючу воронку продажів
 • Просунути сайт у Google на локальному рівні

Зміст

На цій сторінці ви знайдете повний розбір усіх нюансів Seo-просування корпоративних сайтів

 1. Локальне SEO просування
 2. Як відбувається SEO просування локального сайту
 3. Особливості локального просування
 4. Як відбувається SEO просування
 5. Коли можна буде побачити результат?
 6. Які сайти ми просуваємо?
 7. Відповіді на питання про SEO
Локальне SEO просування

Локальне просування сайту (Local seo gmb) – це посилення видимості вашого сайту для клієнтів, які знаходяться в радіусі надання вами послуг або продажу товарів.


Фізична наявність вашого бізнесу в певному регіоні або місті не гарантує, що потенційні клієнти зможуть легко знайти вас в онлайн-просторі. Саме тому важливо використовувати ефективні методи просування в Інтернеті, щоб ваша компанія була видима і доступна для цільової аудиторії у вашому місці розташування. Коли потенційний клієнт шукає продукт або послугу в пошуковій системі, такій як Google, важливо, щоб ваш бізнес з'явився у видачі результатів.

Локальне просування сайту дає змогу оптимізувати ваш веб-сайт і залучати клієнтів, які живуть або перебувають поруч із вашим бізнесом, у той самий момент, коли вони шукають те, що ви пропонуєте. Звичайно ж це виконується і за допомогою Google карт, які є обов'язковим додатком у щоденному житті. Просування на гугл картах дає змогу бути поруч із клієнтом цілодобово.

Як відбувається SEO просування локального сайту

Схема нашої роботи визначається зі стартової точки та стану сайту. Залежно від того, з якою нішею ми починаємо роботи - ми визначаємо план роботи і постійно відстежуємо наші дії в системах аналітики. Робимо маркетинговий аналіз і знаходимо точки зростання.

Основні етапи просування мають такий вигляд:

 • Заповнення брифу

 • Визначення завдань бізнесу і маркетингових завдань

 • Збір семантичного ядра сайту (списку ключових слів)

 • Технічний, юзабіліті та SEO аудит

 • Розробка структури сайту

 • Аналіз цільових сторінок

 • Написання технічних завдань фахівцям

 • Оптимізація посадкових сторінок

 • Аналіз посилального профілю

 • Лінкбілдинг

 • Відстеження зростання позицій

Просування GMB (Google My Business) - це необхідна умова якісної присутності в пошуковій видачі. Якщо у вас магазин з унікальними товарами або ви надаєте високоякісні послуги - про це повинен знати ваш майбутній клієнт. Адже якщо він не може знайти вас в онлайн-пошуку, він переходить до ваших конкурентів, навіть якщо вони надають менш якісний сервіс.


Просування Google Business в Гугл картах - це можливість створити й оптимізувати свій профіль бізнесу, включно з основними даними, як-от адреса, номер телефону, години роботи та відгуки клієнтів. Ваша інформація відображатиметься в пошукових результатах і на картах Google.

Опишіть свій запит і ми зробимо для Вас пропозицію
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua ut enim.

Залиште свої дані

Особливості локального просування

У чому особливості локального просування порівняно з іншими видами розкруток в інтернеті?

Локальне сео просування - це стратегія оптимізації веб-сайту та онлайн-присутності вашого бізнесу з акцентом на залученні клієнтів з конкретної локації. Одним із ключових аспектів локального SEO-просування є оптимізація вашого вебсайту з використанням релевантних ключових слів і фраз, пов'язаних із вашою локацією і послугами, що надаються. Просування в гугл картах допоможе пошуковим системам краще зрозуміти, що ваш бізнес знаходиться поруч з потенційними клієнтами і може задовольнити їхні потреби.

Крім того, зовнішні чинники, як-от Google Maps і локальні каталоги, відіграють важливу роль, коли відбувається виведення сайту в ТОП. Усі ці реєстрації та розміщення ми проводимо в рамках щомісячних робіт.

Як відбувається SEO просування

Підготовчий етап

 • Аналіз конкуренції
 • Технічний і контентний аудит

Оптимізація

 • Впровадження аудиту
 • Налаштування лінкування

Просування

 • Пошук і розміщення посилань
 • Написання текстів
Коли можна буде побачити результат?

Залежно від мети просування, обраної швидкості розкрутки сайту, загальної ситуації в ніші та дій конкурентів ми можемо орієнтовно спрогнозувати, коли ми отримаємо як перші, так і основні результати нашої роботи. Звичайно ж, відіграє роль стартова точка і поточний стан сайту, а також швидкість впровадження всіх технічних завдань.


Локальна розкрутка сайту в пошукових системах, це збільшення вашого прибутку – ось наша головна мета та завдання кожного учасника нашої команди!

Які сайти ми просуваємо?

У локальне просування, як і загальне, ми беремо сайти після попереднього аудиту, де ми, зокрема, вивчаємо і майбутню нішу нашої роботи. Зараз ми працюємо над проєктами:

 • Просування компаній із заміни замків
 • Просування компаній з ремонту кавомашин
 • Просування компаній з оренди кавомашин
 • Просування сайтів хімчисток
 • Просування компаній зі встановлення кондиціонерів
 • Просування компаній з послуг трансферу
Відповіді на питання про SEO
Як проходить SEO просування сайтів локальних сайтів?

Процес SEO-просування локальних сайтів зазвичай включає кілька етапів. Насамперед це проведення зрізів і аудитів, які допомагають зробити сильним основний інструмент будь-якого просування - ваш сайт.

Скільки коштує просування локального сайту?

Чи дороге локальне просування? Ціна Київ залежатиме не від міста, а від конкуренції в інтернеті в ніші діяльності сайту. Також розрахунок вартості відбувається залежно від кількості сторінок, що просуваються, об’єму сайту і від обсягу робіт, необхідних для досягнення ваших цілей. Локальне просування ціна київ – складний запит, на який ми можемо відповісти після детального знайомства з кожним проєктом і його цілями.

Що входить в послуги seo просування?

Усі послуги, які входять у кожен окремий пакет просування, ми детально розписуємо в нашій пропозиції. Завжди окремо оплачується створення контенту, послуги дизайнера, розробника.

Чи робите ви просування на Google картах?

Так, це входить у пакети просування, які вказані на нашому сайті.

Які особливості просування локального сайту?

Насамперед це робота з Гугл картами, з місцевими каталогами і формування лояльності користувачів в інтернеті. Це надання можливості вашому клієнту знайти бізнес.

ВИ МОЖЕТЕ ЛЕГКО ЗАМОВИТИ БУДЬ-ЯКУ ПОСЛУГУ

Для цього заповніть бриф на послугу, яка Вам потрібна