Написати мені
Клієнт
Послуга SEO просування
Старт просування - вересень 2021: 195 відвідувачів/місяць
Регіон США
Фінал просування - лютий 2022 року: 1.430 відвідувачів/місяць

Сайт компанії з надання послуг трансферу з аеропорту на популярні курорти. Локальний бізнес, базується в одному штаті, навколо 10-15 курортів і 2 аеропорти. У сайту є якісь позиції і мінімальний трафік, основний трафік на сайт до просування – рефферальний і дірект.

Ціль клієнта

поліпшити якісні показники сайту, позиції та трафік. ВЧ запити в ніші мають високу конкуренцію, СЧ і НЧ середню.


Вихідні дані, проблеми проекту
Пріоритетна пошукова система: Google
Час просування: з 10.09.21 і дотепер
Сторінок в індексі: 59

Стан сайту – у клієнта створено посадкові сторінки під усі локації, що цікавлять, трохи розвинений блог, є невеликий контент на посадкових сторінках.

На сайті є низка серйозних технічних проблем: низька швидкість завантаження, дублі, 404 помилки, низька швидкість завантаження, проблеми з пагінацією, заголовками і мета-тегами.

До просування клієнт просував сайт своїми силами і базове посилальне у сайту було присутнє – каталоги, окремі статті, крауд. Загалом посилальний профіль був вкрай слабкий

Показники трафіку на старті – 195 осіб на місяць із пошукової видачі Google

У клієнта свій розробник – виконуються основні завдання

Бюджет на копірайтера – від сео фахівця, обмежений

Посилальне просування – бюджет для цієї ніші низький


Внутрішня оптимізація

На старті просування було проведено повний технічний аудит, який допоміг знайти більшість технічних проблем З критичних знайдених проблем:

 • Проблеми з пагінацією
 • Проблеми зі швидкістю завантаження
 • Проблеми з 404 помилками
 • Зайві дублюючі сторінки (необхідно було склеїти)
 • Вихідні посилання
 • Відсутність мікророзмітки

Разом із командою розробника було виправлено більшість проблем
Так само провели базову SEO оптимізацію всіх основних сторінок сайту


Зовнішня оптимізація

Основні цільові конкуренти в ніші мають сильне посилальне. На старті робіт було проведено детальний аналіз ніші з визначенням основних трафікових сторінок, звідки беруть трафік і посилання.

Аналіз допоміг визначити які саме посилання варто розміщувати, а також дуже допоміг у опрацюванні структури. У зв’язку з обмеженим бюджетом було обрано стратегію точкового посилення прибуткових сторінок, за ними і працювали.

Посилальний профіль сайту за час просування було збільшено з 33 доменів до 109 (76 доменів) за даними Ahrefs

Які посилання використовували:

 • Крауд посилання (форуми та коментарі)
 • Аутріч посилання
 • Розміщення гостьових постів
 • Розміщення сабмітів (локальні каталоги)
 • Підклеювання дроп-доменів

Хід роботи над проєктом

Під час взяття проєкту в робота насамперед було проведено детальний аналіз ніші з метою пошуку точок зростання. Необхідний був детальний ресерч ключових запитів за частотністю з використанням таких сервісів: serpstat, ahfrefs, keyword planner, semrush. На основі цих даних було зібрано маски запитів, за якими було проведено аналіз ніші, збір конкурентів і зібрано повне семантичне ядро. Частина конкурентів була надана клієнтом, що істотно спростило роботу.

Разом з цим було проведено повний технічний аудит сайту і було складено тз на всі основні технічні проблеми. Розробник виконав більшість завдань, так само було прийнято рішення перейти на новий рушій без зміни URL, це дало змогу зберегти позиції і значно поліпшити показники швидкості завантаження. Так само змогли уникнути багатьох проблем старої CMS (WP).

На основі аналізу сайту, ніші та семантики склали контент-план і одразу передали копірайтеру і розробнику тз на його впровадження. Основний акцент був переданий на рерайт текстів і написання контенту для розділів, на яких був малий трафік.


Результати та нюанси роботи з проєктом

Ключові запити за цільовими сторінками отримали хороше зростання за період просування, велику кількість ключів вишлю в топ-1 і топ-3, так само багато ключових запитів зайшли в топ-10

На момент складання кейса ми домоглися хороших результатів за проєктом. Базова SEO-оптимізація, реалізація рекомендацій щодо технічного стану, поліпшення контенту і контрольний приріст на цільових сторінках дав позитивні результати як приріст позиції і збільшення трафіку з 195 кліків/місяць до 1.430 кліків/місяць

Сайт на даний момент (вересень 2023) продовжує просуватися. У сайту високий потенціал.

Продовжуючи активне просування, нарощуючи кількість посилань і продовжуючи посилювати й розміщувати контент на сайті, клієнт може отримувати дедалі вищі позиції в пошуковій видачі Google і отримувати клієнтів.