Залишити заявку
Клієнт
Послуга SEO оптимізація
Старт просування - червень 2021: 2.566 кліків/місяць
Регіон США
Фінал просування - серпень 2021: 3.234 кліків/місяць

Сайт виробника 3д сканерів для всього тіла. У сайту є показники трафіку, але хочеться отримати приріст.

Ціль клієнта

поліпшити якісні показники сайту, позиції і трафік.
Високочастотні запити в ніші мають високу конкуренцію, СЧ і НЧ середню.


Вихідні дані, проблеми проекту
Пріоритетна пошукова система: Google
Час просування: с 12.06.21 до 12.09.21
Сторінок в індексі: 452

Стан сайту – у сайту був пул основних сторінок, наповнений блог не трафіковими (корпоративними) статтями. Дві мовні версії. Низка серйозних технічних проблем: 404 помилки, низька швидкість завантаження, велика кількість неоптимізованих pdf файлів тощо.

Ще одна серйозна проблема – невідповідні шаблони сторінок, що просуваються. Відсутність текстів і контенту загалом. Весь контент пріоритетно розміщений у pdf файлах.

Оскільки сайт раніше був у просуванні, кількість посилань і динаміка була присутня, без відверто спамних і проблемних посилань. Посилальне мало приріст природним шляхом, але не на цільові сторінки, що заважало ефективному зростанню сайту

Показники трафіку на старті – 2.566 людини з пошукової видачі Google

 

У клиента свой разработчик – бюджет на тз неограниченный.
Бюджет на копирайтера – от сео специалиста, ограниченный
Ссылочное продвижение бюджет для данной ниши низкий


Внутрішня оптимізація

На старті просування було проведено повний технічний аудит, який допоміг знайти більшість технічних проблем
З критичних знайдених проблем:

  • Були проблеми з технічними дублями (www/без www, дублі головної сторінки тощо)
  • Проблеми зі швидкістю завантаження
  • Проблеми з 404 помилками
  • Лишние дублирующие страницы (необходимо было склеить)

Разом із командою розробника було виправлено більшість проблем
Так само провели базову SEO оптимізацію основної версії сайту


Зовнішня оптимізація

Основні цільові конкуренти в ніші мають сильне посилальне. На старті робіт було проведено детальний аналіз ніші з визначенням основних трафікових сторінок, звідки беруть трафік і посилання

Аналіз допоміг визначити які саме посилання варто розміщувати, а також дуже допоміг у опрацюванні структури.
Було складено детальний посилальний план і реалізовано за період просування:

  • 20 форумних майданчиків
  • 9 аутріч посилань
  • Одноразова реєстрація за 100 трастовими локальними каталогами
  • Розміщення сабмітів

Хід роботи над проєктом

Робота з клієнтом була спочатку обумовлена на 3 місяці, її метою було приведення сайту в якісний технічний стан і сприяння подальшому розвитку ресурсу.
Під час взяття проєкту в робота насамперед було проведено детальний аналіз ніші з метою пошуку точок зростання. Необхідний був детальний ресерч ключових запитів за частотністю з використанням таких сервісів: serpstat, ahfrefs, keyword planner, semrush. На основі цих даних було зібрано маски запитів, за якими було проведено аналіз ніші, збір конкурентів і зібрано повне семантичне ядро. Частина конкурентів була надана клієнтом, що істотно спростило роботу.
Разом з цим було проведено повний технічний аудит сайту і було складено тз на всі основні технічні проблеми. Розробник виконав більшість завдань, за що велика подяка клієнту. Частина технічних завдань залишилася нереалізована і зможе в майбутньому дати посилення сайту.

На основі аналізу сайту, ніші та семантики склали контент-план і одразу передали копірайтеру і розробнику тз на його впровадження. Основний акцент був переданий на рерайт текстів і написання контентів для неохоплених розділів.

Після всіх аналітичних завдань перейшли до стандартного пулу завдань – оптимізація посадкових сторінок, мета-теги, лінковка.
І посилальне – обмежений бюджет змушував працювати максимально точково і розміщуватися тільки на максимально ефективних майданчиках.
Для роботи з посиланнями використовувалися аутріч + сторонні виконавці. Основний акцент було передано на ВЧ запити і сторінки.


Результати и нюанси роботи з проєктом

Ключові запити за цільовими сторінками отримали хороше зростання за період просування, частина запитів вийшли в топ-10 або топ-20.

По завершенню роботи над проєктом ми досягли хороших результатів. Базова SEO-оптимізація, реалізація рекомендацій щодо технічного стану, поліпшення контенту і контрольний приріст на цільових сторінках дав позитивні результати як приріст позиції і збільшення трафіку з 2.566 кліків/місяць до 3.234 кліків/місяць.
Навіть після завершення наших робіт позиції сайту продовжують зростати і при впровадженні всіх рекомендацій позиції і трафік сайту буде нарощуватися.